0001

Z radością informujemy, że firma 3DGence została uhonorowana prestiżową nagrodą Symbol Innowacji 2016 przyznaną przez Monitor Biznesu dziennika Rzeczpospolita.

Kapituła Programu zwróciła szczególną uwagę na dynamiczny rozwój firmy, innowacyjność oraz godne reprezentowanie polskiej myśli technologicznej na rynkach międzynarodowych. Wręczenie wyróżnienia nastąpiło podczas Gali Laureatów, 23 listopada 2016 roku w Katowicach. Nagrodę odebrał Prezes Zarządu Pan Andrzej Kukuła. Była to już szósta gala finałowa programu Symbol. W Katowicach zgromadzili się ludzie biznesu, wybitni naukowcy, samorządowcy oraz przedstawiciele świata mediów i kultury.

Kapituła przyznała nagrody w kilkunastu kategoriach, a firma 3DGence jako jedyny producent drukarek 3D otrzymała statuetkę Symbolu Innowacji.

 

 

Jesteśmy niezwykle wdzięczni że spośród olbrzymiej ilości firm branych pod uwagę przez Kapitułę, to właśnie 3DGence otrzymało nagrodę.

 

„Raz jeszcze utwierdziliśmy się w przekonaniu, że rozwijamy naszą firmę w dobrym kierunku. Innowacyjne rozwiązania dla branży druku 3D to przyszłość, którą już teraz oferujemy profesjonalistom na całym świecie.”

Mówił odbierając nagrodę Pan Andrzej Kukuła – Prezes Zarządu.

nagroda 3dgence