Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce – biznesmen Michał Sołowow, którego majątek szacowany jest na 7,7 mld zł, zaufał misji i produktom 3DGence i zainwestował w naszą firmę. Jest to największa tego typu inwestycja w polskiej branży druku 3D i prawdopodobnie jedna z największych takich w Europie. Pod skrzydłami Michała Sołowowa, będziemy dążyć do osiągnięcia pozycji lidera w światowej branży drukarek 3D.

Michał Sołowow w jednym ze swoich wywiadów powiedział, że głównym warunkiem dobrych inwestycji jest znajomość branży i firmy, w którą się inwestuje. Świadczy to o potencjale jaki przedsiębiorca zobaczył w 3DGence. Poprzez swój fundusz Ipopema FIZ AN 112 – pan Sołowow stał się akcjonariuszem spółki i zarazem jej współwłaścicielem. Posiada on obecnie 49 procent akcji 3DGence.


Nasze drukarki są na rynku od niedawna, ale nasza ciężka praca została właśnie doceniona a to dopiero początek podróży jaka jest 3DGence. Dzięki inwestycji Michała Sołowowa nasze możliwości są praktycznie nieograniczone i robimy wszystko, by nasz projekt piął się do góry. Od teraz, będziemy pracować dwa razy ciężej, aby osiągnąć nasze cele i na pewno usłyszycie o nas w nadchodzących miesiącach.