was successfully added to your cart.

Firma 3dbgprint została oficjalnym dystrybutorem drukarek 3DGence w Bułgarii. Przedsiębiorstwo z siedzibą zlokalizowaną w Sofii jako jedyne w tym bałkańskim kraju posiada w swojej ofercie drukarki 3DGence ONE, DOUBLEINDUSTRY F340.

 

 

Dodając do naszego portfolio drukarki 3D firmy 3DGence mamy nadzieję zwiększyć naszą konkurencyjność na rynku bułgarskim. Przedstawiciele z różnych branż w Bułgarii szuką nowych możliwości w technologi jaką jest druk 3D. Dlatego bardzo ważne dla nas jest, że urządzenia 3DGence współpracują z wieloma materiałami technicznymi, w dodatku drukarka 3D INDUSTRY F340 osiąga maksymalną temperaturę druku do 500°C.

George, Specjalista ds. Technicznych

O 3dbgprint

Jak zapewniają przedstawiciele, 3dbgprint powstała w 2012 r., w odpowiedzi na wzrost popularność technologii druku 3D na całym świecie. W związku z tym firma postanowiła wprowadzić również na bułgarski rynek produkty związane z drukiem 3D. W swojej ofercie przedsiębiorstwo posiada zarówno drukarki 3D, ale również skannery czy oprogramowanie. 3dbgprint swoim klientom oferuje także usługi druku 3D i realizuje projekty w takich technologiach jak FDM, PolyJet, SLA i DLP.

Firma doradza oraz proponuje rozwiązania przedsiębiorstwom w Bułgarii w zakresie wdrażania technologi druku 3D. Współpracuje m.in. z takimi branżami jak: automotive, architektura, przemysł, medycyna.

 

Bardzo cenimy urządzenia 3DGence ONE za kilka cech, w tym również za trwałość konstrukcji, system szybkiej i łatwej wymiany głowicy czy za podgrzewany, ceramiczny stół.

George, Specjalista ds. Technicznych