Profesjonalne drukarki 3D teraz znacznie taniej na polskim rynku. 3DGence DOUBLE P255 będzie tańsza o 3500 zł, a 3DGence ONE o 2850 zł, drukarki 3D będą dostępne w nowym sklepie internetowym producenta pod adresem https://sklep.3dgence.com/

 

Dlaczego warto wdrożyć druk 3D w firmie? 

Wiele polskich przedsiębiorstw produkcyjnych zastanawia się nad zasadnością wdrożenia technologii druku 3D do swoich procesów. Przeznaczone do zastosowań przemysłowych drukarki 3D oznaczają zazwyczaj duży wydatek. Nie każda firma chce go ponosić, dopóki nie przekona się, jakie mogą być realne korzyści z zastosowania drukarki 3D.

Firma 3DGence zdecydowała się obniżyć ceny swoich dwóch urządzeń, aby dać możliwość przetestowania profesjonalnego druku 3D przedsiębiorstwom, które nie są pewne inwestycji w przemysłowe rozwiązania.

Dobrym rozwiązaniem jest wybranie na sam początek urządzenia z segmentu profesjonalnego. Takie drukarki 3D charakteryzują się węższym zakresem zastosowań i mniejszą ilością funkcji niż rozwiązania przemysłowe, gwarantują jednak bardzo dobrą jakość druku i pozwalają firmom zweryfikować opłacalność inwestycji przed zakupem większego i droższego urządzenia

Mateusz Sidorowicz, Dyrektor Marketingu 3DGence. 

Profesjonalne drukarki 3D – co je charakteryzuje

Profesjonalne drukarki 3D działające w technologii FDM z tego segmentu wyposażone są w  autokalibrację, łatwo wymienne głowice, posiadają stabilną konstrukcję  i podgrzewany obszar roboczy. To właśnie te cechy pozwalają osiągnąć wysoką dokładność wymiarową wydruków oraz niskie koszty eksploatacji i bezawaryjną pracę.

Profesjonalne drukarki 3D to doskonałe urządzenia do zwiększania efektywności procesów produkcyjnych.

Choć głównym obszarem działalności 3DGence jest sprzedaż drukarek 3D z serii INDUSTRY przeznaczonych do zastosowań przemysłowych, wiemy, jak ważne dla przedsiębiorców jest przetestowanie możliwości druku i uzyskanie jak najniższym kosztem wysokiej jakości wydruków. To dlatego wprowadziliśmy znaczne obniżki cen dwóch naszych urządzeń z segmentu profesjonalnego. To ukłon w stronę naszych klientów, którzy chcą sprawdzić jakość druku 3D w profesjonalnym wydaniu w mniejszej skali.

Karol Kula, Dyrektor Sprzedaży 3DGence.  

3DGence DOUBLE P255 i ONE dostępne w nowych cenach 

3DGence wprowadziła do sprzedaży bezpośredniej takie modele jak 3DGence DOUBLE P255, który można nabyć już za 9 499,00 zł netto oraz 3DGence ONE, dostępna jest za 7 399,00 zł netto. Dodatkowo w sklepie internetowym pod adresem https://sklep.3dgence.com/ można kupić kompatybilne z tymi drukarkami certyfikowane materiały oraz wszelkie akcesoria potrzebne do druku, w tym głowice czy komory.

Decyzja o otwarciu sklepu internetowego została podjęta ze względu na chęć ułatwienia przedsiębiorstwom produkcyjnym zakupu profesjonalnej drukarki bezpośrednio od samego producenta.

Jako 3DGence znamy najlepiej swoje maszyny, więc możemy zagwarantować pełne wsparcie przed sprzedażowe, ale także support i serwis. Wiemy, jak ważne jest wsparcie techniczne i cieszymy się, że możemy je teraz zapewnić wszystkim naszym klientom

 Mateusz Sidorowicz, Dyrektor Marketingu 3DGence.

Zakup profesjonalnej drukarki 3D to nie jedyny sposób na sprawdzenie opłacalności inwestycji w druk 3D. Na pytanie, czy druk 3D przyniesie firmie produkcyjnej korzyści, mogą odpowiedzieć także specjaliści 3DGence, którzy przeprowadzą bezpłatny audyt technologiczny w każdym zainteresowanym przedsiębiorstwie.

Dzięki audytowi firmy dowiedzą się, w jakich swoich procesach mogą zastosować technologię druku 3D, zwiększając tym samym swoją konkurencyjność na rynku.

AktualnościWażne

Showroom z drukarkami 3D na Śląsku. 3DGence podjęło współpracę z firmą PANOVA

PANOVA otworzyła pierwszy w Gliwicach showroom z drukarkami 3D. PANOVA, ekspert w zakresie budownictwa, architektury…
AktualnościWażne

Szybkie prototypowanie – druk 3D a koła mecanum

W wielu gałęziach przemysłu coraz istotniejszą rolę odgrywają roboty kołowe wyposażone w omnikierunkowe koła mecanum.…
Aktualności

Balluff wyposaża swój showroom w drukarkę 3DGence

Balluff Polska, globalny dostawca rozwiązań dla wszystkich obszarów automatyzacji, zdecydował się wyposażyć swój showroom w…
Aktualności

BIBUS MENOS – nowy dystrybutor drukarek 3D Polsce

Drukarki 3D marki 3DGence zostały włączone do oferty polsko-szwajcarskiej firmy BIBUS MENOS, produkującej komponenty i…
AktualnościWażne

5 technologii druku 3D – 3DGence Services

Autor: Adam Przepolski, Business Development Manager 3DGence Services Wybór odpowiedniej technologii, w której wykonamy swój…