Firma Aussie3D rozpoczęła działalność w branży druku 3D w styczniu 2014 roku. Właściciel Michael Slavica rozwinął swoją firmę  do 21 pracowników w niecałe dwa lata. Firma dysponuje największą gamą drukarek 3D na południowej półkuli i bardzo szybko stała się jednym z liderów na rynku australijskim.

Michael Slavica został również powołany do Australijskiego Stowarzyszenia Druku 3D, która doradza rządowi w sprawach przemysłowych i produkcyjnych.model

Misją firmy jest:

„Trzecia rewolucja przemysłowa już się rozpoczęła. Eksperci z całego świata przewidują, że przez kolejne 10 lat zobaczymy więcej zmian, niż widzieliśmy w ciągu ostatnich stu lat. Technologie przyrostowe będą stały na czele tej rewolucji. Firma Aussie3D została stworzona w sposób, który nie tylko pozwoli płynnie dostosować się do nowych realiów przemysłowych, ale też pomóc Australii stać się liderem na rynku druku 3D.”

Aussie3D reprezentuje 3DGence na australijskim kontynencie i liczymy na to, że nasza współpraca umożliwi jeszcze większy rozwój obu firm. Nasze drukarki 3D można już kupić bezpośrednio ze strony internetowej Aussie3D.

AktualnościUncategorizedWażne

Terem 3D nowym dystrybutorem 3DGence w Rosji

Firma Terem 3D została nowym dystrybutorem drukarki 3DGence INDUSTRY F340 w Rosji. O firmie Terem 3D…
Aktualności

Druk 3D zwiększa efektywność produkcji

Produkcja od lat mierzy się z marnotrawieniem surowców, czasu pracy i pieniędzy utopionych choćby w…
Aktualności

Warsztaty Lean Management w siedzibie 3DGence

Już 5 lutego 2019 r. w siedzibie 3DGence odbędzie się warsztat edukacyjnej gry Koromo poświęconej…