was successfully added to your cart.

Koszyk

Firma Aussie3D rozpoczęła działalność w branży druku 3D w styczniu 2014 roku. Właściciel Michael Slavica rozwinął swoją firmę  do 21 pracowników w niecałe dwa lata. Firma dysponuje największą gamą drukarek 3D na południowej półkuli i bardzo szybko stała się jednym z liderów na rynku australijskim.

Michael Slavica został również powołany do Australijskiego Stowarzyszenia Druku 3D, która doradza rządowi w sprawach przemysłowych i produkcyjnych.model

Misją firmy jest:

„Trzecia rewolucja przemysłowa już się rozpoczęła. Eksperci z całego świata przewidują, że przez kolejne 10 lat zobaczymy więcej zmian, niż widzieliśmy w ciągu ostatnich stu lat. Technologie przyrostowe będą stały na czele tej rewolucji. Firma Aussie3D została stworzona w sposób, który nie tylko pozwoli płynnie dostosować się do nowych realiów przemysłowych, ale też pomóc Australii stać się liderem na rynku druku 3D.”

Aussie3D reprezentuje 3DGence na australijskim kontynencie i liczymy na to, że nasza współpraca umożliwi jeszcze większy rozwój obu firm. Nasze drukarki 3D można już kupić bezpośrednio ze strony internetowej Aussie3D.

AktualnościWażne

3DGence świętuje 5-lecie działalności

Projekty w branży automotive, lotniczej, medycznej, elektrotechnicznej, współpraca z uczelniami wyższymi, liczne wydrukowane prototypy, części…
AktualnościWażne

Polskie uczelnie drukują w 3D i kształcą inżynierów w tej dziedzinie

Uczelnie techniczne prowadzą badania naukowe z wykorzystaniem drukarek 3D oraz kształcą zupełnie nową kadrę –…
Aktualności

Drukarka 3D zamiast kartki i ołówka – duńscy uczniowe drukują na urządzeniach 3DGence

3D Innovation, oficjalny dystrybutor urządzeń 3DGence w Danii, przekazał do jednej ze szkół podstawowych Parkvejens…