Zaledwie kilka tygodni temu, sieć dystrybucji 3DGence została wzmocniona o kolejnego partnera – Delta Equipment – francuską firmę z siedzibą w La Garenne Colombes. Otrzymała ona od status Premium Partnera 3DGence.

Firma została założona w 1976 roku przez Yvesa Daunas oraz Williama Carls’a – pomysłodawcy i konstruktora zaworów spajających metal z metalem bez użycia uszczelek. Niedługo po tym wydarzeniu firma została francuskim dystrybutorem tego typu innowacji technicznych oraz amerykańskiego sprzętu przemysłowego z najwyższej półki. W roku 1980 Delta Equipment poszerzyła swoją działalność, stając się dostawcą komponentów w sektorze kontroli ruchu. Kolejnym krokiem w rozwoju spółki były liczne negocjacje z największymi specjalistami zajmującymi się maszynerią przemysłową, które finalnie pozwoliły firmie na rozszerzenie swojego zakresu działań oraz doprowadziły do przygotowania oferty skierowanej do sektora kontroli ruchu.

W ciągu ostatnich lat firma została dystrybutorem robotów Kawasaki. Obecnie drukarkami 3D zajmuje się oddział firmy Delta-3DPrint.
Bazując na stałej obserwacji rynku przemysłowego we wszystkich jego aspektach oraz posiadając wiedzę o potrzebach klientów Delta Equipement rozszerzyła swoją ofertę o drukarki 3D, w tym o produkty 3DGence.
Zapraszamy na stronę Delty-3DPrint.
Poznaj moc drukarek 3DGence!
AktualnościWażne

Showroom z drukarkami 3D na Śląsku. 3DGence podjęło współpracę z firmą PANOVA

PANOVA otworzyła pierwszy w Gliwicach showroom z drukarkami 3D. PANOVA, ekspert w zakresie budownictwa, architektury…
AktualnościWażne

Szybkie prototypowanie – druk 3D a koła mecanum

W wielu gałęziach przemysłu coraz istotniejszą rolę odgrywają roboty kołowe wyposażone w omnikierunkowe koła mecanum.…
Aktualności

3DGence otwiera swój sklep internetowy i na stałe obniża ceny DOUBLE P255 i ONE

Profesjonalne drukarki 3D teraz znacznie taniej na polskim rynku. 3DGence DOUBLE P255 będzie tańsza o…
AktualnościWażne

5 technologii druku 3D – 3DGence Services

Autor: Adam Przepolski, Business Development Manager 3DGence Services Wybór odpowiedniej technologii, w której wykonamy swój…
AktualnościWażne

Elektryczna auto-rewolucja wspomagana przez druk 3D

W 2018 r. na całym świecie wyprodukowano około 95,6 miliona aut. Coraz więcej z nich…