was successfully added to your cart.

Targi Dni Druku 3D odbyły się po raz pierwszy w 2013 roku w Kielcach i z roku na rok rosną w siłę. Jest to największe wydarzenie tego typu w środkowo-wschodniej Europie, powiększające się z każdą nową edycją. Wielu wystawców uważa je za najważniejsze targi w branży.

3DGence technologie  3DGence odkrycia

W 2017 3DGence było jednym z fundatorów Dni Druku 3D, obok firm takich jak Igus, Fiberlogy i główny sponsor wydarzenia – Wolf. 3DGence miało imponujące stoisko, na którym odwiedzający mogli dowiedzieć się wszystkiego o ich drukarkach 3D, zobaczyć je w działaniu, a nawet kupić jedną z nich na miejscu. Zaprezentowano trzy typy drukarek 3D – 3DGence ONE, INDUSTRY F340 oraz 3DGence MEDICAL.

3DGence zespół3DGence drukarka

Tłum zwiedzających bezustannie okupował stoisko firmy. Ilość osób które odwiedziły targi w tym roku jasno pokazuje że druk 3D to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu w Polsce. Michał Sołowow – właściciel 3DGence i jeden z najbardziej zamożnych ludzi w kraju również wziął udział w wydarzeniu. Oprócz przeprowadzenia kilku rozmów biznesowych z partnerami, udzielił on wywiadu dla największego portalu w branży druku 3D w Polsce – Centrum Druku 3D.

3DGence marka  3DGence możliwości drukarek 3D

Przed końcem imprezy przedstawiciele 3DGence odebrali nagrodę Najlepszy Produkt Dni Druku 3D za drukarkę INDUSTRY F340. Ta najnowsza maszyna ze stajni firmy to dwugłowicowa drukarka zaprojektowana dla profesjonalistów, tworzących prototypy w szerokiej gamie materiałów termoplastycznych. Nagroda znajduje się teraz w kwaterze głównej 3DGence w Przyszowicach.

By dowiedzieć się więcej o drukarkach 3DGence, odwiedź ich stronę produktową.