Firma GoPrint3D została oficjalnym dystrybutorem drukarek 3DGecne DOUBLE P255, INDUSTRY F340 w Wielkiej Brytanii.

 

O fimie GoPrint3D

GoPrint3D jest wiodącą firmą oferującą najlepsze i specjalistyczne rozwiązania do prototypowania. Specjaliści GoPrint3D starannie analizują potrzeby swoich klientów, proponując odpowiednie technologie druku 3D, drukarki czy materiały. Z usług firmy GoPrint3D korzystają klienci takich sektorów jak produkcja, inżynieria, edukacja, opieka medyczna oraz branże kreatywne – wszędzie tam, gdzie druk 3D wpływa na poprawę jakości procesów.

Nasz zespół ekspertów testuje i ocenia dostarczane rozwiązania technologiczne, zanim zostaną one dodane do portfolio GoPrint3D. Oczekiwania naszych ekspertów są zazwyczaj trudne do spełnienia, jednak w tym przypadku przyznali oni najwyższą w historii ocenę drukarkom 3DGence INDUSTRY F340 i DOUBLE P255, mówiąc, że są „więcej niż dobre”. Nie nie możemy się wręcz doczekać, aby zobaczyć, co nasi klienci będą w stanie stowrzyć za pomocą drukarek 3DGence.

Jo Young, Dyrektor Zarządzający GoPrint3D

 

Współpraca z 3DGence

Współpraca przy wprowadzeniu unikalnych możliwości drukarek 3DGence jest dla obu zespołów, zarówno GoPrint3D jak i 3DGecne czystą przyjemnością. W portfolio GoPrint3D można znaleźć np. 3DGecne INDUSTRY F340, przemysłową drukarkę 3D, która pozwala na wytworzenie wysokiej jakości wydruków z użyciem funkcjonalnych materiałow, takich jak PEEK czy PC.

 

Już jutro, na TCT SHOW 2018 – jednych z większych i najwaniejszych targów poświęconych przemysłowi addytywnemu, bedzie możliwość spotkania i porozmawiania z zespołem GoPrint3D, na stoisku G28.

Aktualności

“Wymienimy Twoją drukarkę 3D na nową” – nowa kampania 3DGence

Jako 3DGence przygotowaliśmy akcję skierowaną do wszystkich przedsiębiorstw posiadających drukarkę 3D dowolnego producenta, które nie…

Terem 3D nowym dystrybutorem 3DGence w Rosji

Firma Terem 3D została nowym dystrybutorem drukarki 3DGence INDUSTRY F340 w Rosji. O firmie Terem 3D…
Aktualności

Druk 3D zwiększa efektywność produkcji

Produkcja od lat mierzy się z marnotrawieniem surowców, czasu pracy i pieniędzy utopionych choćby w…