Firma GoPrint3D została oficjalnym dystrybutorem drukarek 3DGecne DOUBLE P255, INDUSTRY F340 w Wielkiej Brytanii.

 

O fimie GoPrint3D

GoPrint3D jest wiodącą firmą oferującą najlepsze i specjalistyczne rozwiązania do prototypowania. Specjaliści GoPrint3D starannie analizują potrzeby swoich klientów, proponując odpowiednie technologie druku 3D, drukarki czy materiały. Z usług firmy GoPrint3D korzystają klienci takich sektorów jak produkcja, inżynieria, edukacja, opieka medyczna oraz branże kreatywne – wszędzie tam, gdzie druk 3D wpływa na poprawę jakości procesów.

Nasz zespół ekspertów testuje i ocenia dostarczane rozwiązania technologiczne, zanim zostaną one dodane do portfolio GoPrint3D. Oczekiwania naszych ekspertów są zazwyczaj trudne do spełnienia, jednak w tym przypadku przyznali oni najwyższą w historii ocenę drukarkom 3DGence INDUSTRY F340 i DOUBLE P255, mówiąc, że są „więcej niż dobre”. Nie nie możemy się wręcz doczekać, aby zobaczyć, co nasi klienci będą w stanie stowrzyć za pomocą drukarek 3DGence.

Jo Young, Dyrektor Zarządzający GoPrint3D

 

Współpraca z 3DGence

Współpraca przy wprowadzeniu unikalnych możliwości drukarek 3DGence jest dla obu zespołów, zarówno GoPrint3D jak i 3DGecne czystą przyjemnością. W portfolio GoPrint3D można znaleźć np. 3DGecne INDUSTRY F340, przemysłową drukarkę 3D, która pozwala na wytworzenie wysokiej jakości wydruków z użyciem funkcjonalnych materiałow, takich jak PEEK czy PC.

 

Już jutro, na TCT SHOW 2018 – jednych z większych i najwaniejszych targów poświęconych przemysłowi addytywnemu, bedzie możliwość spotkania i porozmawiania z zespołem GoPrint3D, na stoisku G28.

AktualnościWażne

Showroom z drukarkami 3D na Śląsku. 3DGence podjęło współpracę z firmą PANOVA

PANOVA otworzyła pierwszy w Gliwicach showroom z drukarkami 3D. PANOVA, ekspert w zakresie budownictwa, architektury…
AktualnościWażne

Szybkie prototypowanie – druk 3D a koła mecanum

W wielu gałęziach przemysłu coraz istotniejszą rolę odgrywają roboty kołowe wyposażone w omnikierunkowe koła mecanum.…
Aktualności

3DGence otwiera swój sklep internetowy i na stałe obniża ceny DOUBLE P255 i ONE

Profesjonalne drukarki 3D teraz znacznie taniej na polskim rynku. 3DGence DOUBLE P255 będzie tańsza o…
AktualnościWażne

5 technologii druku 3D – 3DGence Services

Autor: Adam Przepolski, Business Development Manager 3DGence Services Wybór odpowiedniej technologii, w której wykonamy swój…
AktualnościWażne

Elektryczna auto-rewolucja wspomagana przez druk 3D

W 2018 r. na całym świecie wyprodukowano około 95,6 miliona aut. Coraz więcej z nich…