was successfully added to your cart.

Ogłaszamy wielki konkurs na projekt obudowy naszej nowej drukarki 3D! Urządzenie jest już w zaawansowanej fazie projektowej, więc chcemy się upewnić, że jego wygląd zewnętrzny będzie również interesujący jak jego wnętrze. Dajemy Wam szansę na zaprezentowanie swoich designerskich umiejętności i zarobienie okrągłych 5000 złotych!

Nasza drukarka 3DGence INDUSTRY została własnie uznana przez Centrum Druku 3D Najlepszą Nową Drukarką Roku i mamy nadzieje że nasz kolejny projekt powtórzy ten sukces. Oto kilka informacji technicznych o naszym nowym urządzeniu:

Warunki udziału w naszym konkursie:

  • Należy dostarczyć co najmniej jeden projekt (maksymalnie trzy), w postaci czterech rzutów, w wersji cyfrowej (JPG / JPEG) na adres e-mail: mateusz.sidorowicz@3dgence.comkatarzyna.rabij@3dgence.com
  • Do projektów należy dołączyć oraz opis ich koncepcji, oraz podstawowe informacje na swój temat (imię i nazwisko, adres korespondencyjny, nr telefonu, datę urodzenia etc.)
  • Pozostałe informacje dotyczące udziału w konkursie znajdują się tutaj.

Termin nadsyłania prac upływa 28.02.2017 r., a ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 17.03.2017 r. Wygrywa tylko jedna osoba! Nagrodą główną jest nagroda pieniężna w wysokości 5000 PLN.