was successfully added to your cart.

Koszyk

Konferencyjny wrzesień – 3DGence w rozjazdach

Wrzesień to dla 3DGence miesiąc targów, wyjazdów i konferencji. Pierwszą na mapie jest konferencja PROCAD EXPO w Gdańsku (13.09), na której, jak co roku, zaprezentowane zostaną nowe technologie. Dodatkowo będzie okazja na poszerzenie swojej wiedzy, wymianę doświadczeń jak i kontakt ze specjalistami z branży. Już 20-21.09 w Krakowie, 3DGence weźmie udział w konferencji TechSpo organizowanej przez AGH. Na konferencji dowiemy się jak połączyć naukę z biznesem oraz czy algorytmy naprawdę przejęły władzę nad światem.

Na stoisku 3DGence będzie można zobaczyć pracujące drukarki 3D – INDUSTRY F340 i DOUBLE P255. Dodatkowo odwiedzający będą mogli zapoznać się z wydrukowanymi modelami z szerokiej gamy materiałów.

Technologie wspierające projektantów

PROCAD EXPO to jedna z największych konferencji łącząca projektantów, inżynierów, architektów dzielących się swoim doświadczeniem w branży projektowej. Zainteresowani będą mogli poznać innowacyjne rozwiązania dedykowane projektowaniu, odkryć niezwykłe rozwiązania nowych technologii i skonsultować się ze specjalistami branży.

Dyrektor Marketingu 3DGence, Mateusz Sidorowicz, weźmie udział w konferencji jako prelegent, by przybliżyć słuchaczom rolę druku 3D w branży automotive. Z technologii druku przestrzennego już od wielu lat korzystają BMW czy GM – wydruki 3D służą jako elementy linii produkcyjnych i osprzętów wykorzystywanych w procesie produkcji.

Jak najwięksi z sektora Automotive wykorzystują druk 3D? O korzyściach zastosowaniu nowych technologii można dowiedzieć się uczestnicząc w wykładzie specjalisty 3DGence.

Rejestracja na panel „Druk 3D w przemyśle. Jak branża automotive oszczędza czas i pieniądze” dostępna jest na stronie:
https://www.procad.pl/expo-2018-rejestracja

Pod władzą technologii

Czy rządzą nami nowe technologie? VR i druk 3D? Czym są algorytmy i jak działają? Odpowiedzi na te jak i wiele innych pytań poznacie towarzysząc 3DGence w Krakowie, na konferencji TechSpo, której tegoroczne hasło przewodnie to “Władza algorytmów?”.

Wydarzenie organizowane przez AGH tworzy otwartą przestrzeń dla zróżnicowanych poglądów i pozwala na debatowanie nad najważniejszymi technologicznymi i społecznymi aspektami świata współczesnego. Zróżnicowane panele dyskusyjne i dedykowane warsztaty to doskonała okazja na spotkanie nauki i biznesu. Ponadto na TechSpo’18 zostanie otworzona specjalna strefa ekspozycyjna, w której każdy uczesnik konferencji będzie mógł zapoznać się m.in z drukiem 3D. Pod okiem specjalistów z 3DGence odwiedzający będą mieli szansę zobaczyć jak zbudowana jest drukarka 3D oraz porozmawiać o addytywnych technologiach wytwarzania. 

To wydarzenie to przede wszystkim świat algorytmów, wirtualnej rzeczywistości, sztucznej inteligencji i oczywiście druku 3D. Z kolei co łączy 3DGence z VR? Zapraszamy na TechSpo’18, aby móc zobaczyć jak satysfakcjonujące jest projektowanie obiektów w VR, które dzięki drukarkom 3D mogą stać się realne!

Zachęcamy do udziału w konferencji i rozmowy w obszarze druku przestrzennego. Rejestracja dostępna na:
http://techspo.agh.edu.pl/o-konferencji/rejestracja/

Do zobaczenia!

AktualnościWażne

3DGence świętuje 5-lecie działalności

Projekty w branży automotive, lotniczej, medycznej, elektrotechnicznej, współpraca z uczelniami wyższymi, liczne wydrukowane prototypy, części…
AktualnościWażne

Polskie uczelnie drukują w 3D i kształcą inżynierów w tej dziedzinie

Uczelnie techniczne prowadzą badania naukowe z wykorzystaniem drukarek 3D oraz kształcą zupełnie nową kadrę –…
Aktualności

Drukarka 3D zamiast kartki i ołówka – duńscy uczniowe drukują na urządzeniach 3DGence

3D Innovation, oficjalny dystrybutor urządzeń 3DGence w Danii, przekazał do jednej ze szkół podstawowych Parkvejens…