Firma została założona w 1976 roku przez Yvesa Daunas oraz Williama Carls’a – pomysłodawcy i konstruktora zaworów spajających metal z metalem bez użycia uszczelek. Niedługo po tym wydarzeniu firma została francuskim dystrybutorem tego typu innowacji technicznych oraz amerykańskiego sprzętu przemysłowego z najwyższej półki. W roku 1980 Delta Equipment poszerzyła swoją działalność, stając się dostawcą komponentów w sektorze kontroli ruchu. Kolejnym krokiem w rozwoju spółki były liczne negocjacje z największymi specjalistami zajmującymi się maszynerią przemysłową, które finalnie pozwoliły firmie na rozszerzenie swojego zakresu działań oraz doprowadziły do przygotowania oferty skierowanej do sektora kontroli ruchu.

Dzięki 3DGence Industry drukowanie za pomocą dwóch materiałów, takich jak ABS i HIPS, jest naprawdę łatwe dzięki wymiennym modułom i automatycznej kalibracji. Złożone geometrie można teraz łatwo drukować z doskonałą jakością.

3DGence ONE jest naprawdę łatwa w obsłudze, mogę skupić się na swoich projektach, wykorzystując druk 3D jako potężne narzędzie.

Jérémy HAW

Additive Manufacturing Projects Manager

Delta Equipement