was successfully added to your cart.

Koszyk

Wydarzenie dla przemysłu

W dniach 26-29 marca odbyła się kolejna edycja Przemysłowej Wiosny w Kielcach, jednego z najważniejszych wydarzeń dla przemysłu w Europie Centralnej.

Jest to jedna z największych imprez tego typu w Polsce, podczas której jednym z wydarzeń towarzyszących są Dni Druku 3D. W tym roku również nie mogło zabraknąć tam 3DGence!

Eksperci 3DGence podczas Dni Druku 3D 2019 w Kielcach

3DGence na wydarzeniu Dni Druku 2019

Dni Druku 3D w Kielcach co roku gromadzą kilkudziesięciu wystawców z całej Polski. To wydarzenie to doskonała okazja do spotkania ekspertów branży druku 3D.

Co roku spotykamy się w Kielcach, aby porozmawiać o zastosowaniach technologii druku 3D w przemyśle.

Na stoisku 3DGence zawsze jest okazja do porozmawiania z naszymi specjalistami , którzy chętnie odpowiadają na pytania i pokazują w jaki sposób można wdrożyć druk 3D w firmach produkcyjnych.

Mateusz Sidorowicz, Dyrektor Marketingu w 3DGence

Inżynier 3DGence pokazuje właściwości drukarki 3D z segmentu profesjonalnego – 3DGence DOUBLE P255

Moduł HF oraz rozpuszczalny support dla PEEK-u – nowości od 3DGence

Wzięcie udziału w targach umożliwiło nam zaprezentowanie nowych produktów. Swoją oficjalną premierę miał nowy moduł drukujący HF dedykowany przemysłowej drukarce 3D – 3DGence INDUSTRY F340, który wyróżnia się możliwością druku z materiałów zbrojonych takich jak PA-CF oraz PA-GF. Wdrożenie nowego modułu to przede wszystkim wyjście naprzeciw potrzebom klientów, którzy coraz częściej wykorzystują w swojej pracy materiały wzmacniane włóknem węglowym lub szklanym. 

Dodatkowo odwiedzający mieli także okazję zobaczyć wydruki z PEEK-u oraz dowiedzieć się więcej o rozpuszczalnym materiale podporowym ESM-10. ESM-10 należy do serii filamentów inżynieryjnych wykorzystywanych do tworzenia złożonych wydruków 3D wymagających skomplikowanych podpór.

Nowy moduł drukujący HF dedykowany jest do pracy z materiałami zbrojonymi takimi jak PA-CF oraz PA-GF

Dni Druku 3D w Kielcach z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem, dlatego mamy nadzieję, że w 2020 roku nie zabraknie tam również 3DGence.

Do zobaczenia!

AktualnościWażne

3DGence świętuje 5-lecie działalności

Projekty w branży automotive, lotniczej, medycznej, elektrotechnicznej, współpraca z uczelniami wyższymi, liczne wydrukowane prototypy, części…
AktualnościWażne

Polskie uczelnie drukują w 3D i kształcą inżynierów w tej dziedzinie

Uczelnie techniczne prowadzą badania naukowe z wykorzystaniem drukarek 3D oraz kształcą zupełnie nową kadrę –…
Aktualności

Drukarka 3D zamiast kartki i ołówka – duńscy uczniowe drukują na urządzeniach 3DGence

3D Innovation, oficjalny dystrybutor urządzeń 3DGence w Danii, przekazał do jednej ze szkół podstawowych Parkvejens…