was successfully added to your cart.

Relacja z backstage’u

Dlaczego studenci Wyższej Szkoły Bankowej odwiedzili siedzibę 3DGence? Wizyta słuchaczy WSB związana była z realizacją sesji zdjęciowej w murach firmy. Studenci mieli okazję zobaczyć i zapoznać się z drukarkami 3DGence ONE i INDUSTRY F340. Fotografie zostaną wykorzystane w elementach kampanii promującej studia, również te związane z drukiem 3D.  W sesji wzięli udział studenci różnych kierunków z Wydziału Zamiejscowego w Chorzowie.

Celem sesji zdjęciowej było zobrazowanie idei praktycznego kształcenia – tu nastawionego na nowoczesne technologie; zdobywanie wiedzy w otoczeniu innowacyjnych firm, bliskie relacje z biznesem.

Alicja Gruszczyńska, Dyrektor ds. PR

Druk 3D na WSB

Wyższa Szkoła Bankowa kształci nie tylko na kierunkach związanych z finansami czy ekonomią, ale także inżynierskich. Dodatkowo stale rozszerza swoją ofertę zgodnie z aktualnymi trendami na rynku. W związku z tym do swojego programu uczelnia wdrożyła zagadnienia dotyczące druku 3D. Na kilku kierunkach studenci mają szansę poszerzać swoją wiedzą związaną z tą technologią. Uczą się pracy na oprogramowaniu do projektowania modeli czy zaznajamiają się z materiałami wykorzystywanymi podczas drukowania przestrzennego.

Do naszego projektu szukaliśmy dobrego producenta drukarek 3D, który tworzy ładnie wizualnie produkty. Udało nam się znaleźć firmę 3DGence, lokalnego Partnera, który doskonale pasował do naszej koncepcji.

Rafał Klimkiewicz, Fotograf

Wyższe Szkoły Bankowe to największa grupa uczelni niepublicznych w Polsce, obecna w dziewięciu miastach w kraju. WSB buduje silne relacje z lokalnymi partnerami biznesowymi, by wcielać w życie ideę praktycznego nauczania.