Terem 3D nowym dystrybutorem 3DGence w Rosji

Uncategorized

Firma Terem 3D została nowym dystrybutorem drukarki 3DGence INDUSTRY F340 w Rosji.

O firmie Terem 3D

Firma Terem 3D jest wiodącym dystrybutorem rozwiązań i materiałów do drukowania 2D i 3D. Firma oferuje sprzedaż, doradztwo, integrację systemową i wsparcie techniczne dla drukarni, druku offsetowego, flekso i cyfrowego 2D i 3D oraz materiałów eksploatacyjnych dla branży poligraficznej od 1993 roku.

Firma dostarcza rozwiązania dla ponad tysiąca dużych, średnich i małych drukarni offsetowych, opakowań i drukarek 3D znajdujących się we wszystkich obszarach na terytorium Rosji. Wśród najważniejszych klientów znajdują się największa rosyjska gazeta “Gazeta Rosyjska oraz sieć drukarek “Prime Print”.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z 3DGence ze względu na jakość jaką oferuje przemysłowe urządzenie INDUSTRY F340. Jesteśmy w pełni przekonani, że zastosowanie jej przez naszych klientów przyniesie satysfakcjonujące rezultaty.

Michael Rodin, Zastępca Dyrektora Generalnego Terem 3D

Współpraca z 3DGence

3DGence wspólnie z Terem 3D brało udział w 3DFabPrint, wydarzeniu towarzyszącym targom InterPlastica w Rosji. W swoim portfolio Terem 3D posiada drukarkę 3D – 3DGence Industry F340.

 

Aktualności

“Wymienimy Twoją drukarkę 3D na nową” – nowa kampania 3DGence

Jako 3DGence przygotowaliśmy akcję skierowaną do wszystkich przedsiębiorstw posiadających drukarkę 3D dowolnego producenta, które nie…
Aktualności

Druk 3D zwiększa efektywność produkcji

Produkcja od lat mierzy się z marnotrawieniem surowców, czasu pracy i pieniędzy utopionych choćby w…
Aktualności

Warsztaty Lean Management w siedzibie 3DGence

Już 5 lutego 2019 r. w siedzibie 3DGence odbędzie się warsztat edukacyjnej gry Koromo poświęconej…