was successfully added to your cart.

Koszyk

Terem 3D nowym dystrybutorem 3DGence w Rosji

Aktualności

Firma Terem 3D została nowym dystrybutorem drukarki 3DGence INDUSTRY F340 w Rosji.

O firmie Terem 3D

Firma Terem 3D jest wiodącym dystrybutorem rozwiązań i materiałów do drukowania 2D i 3D. Firma oferuje sprzedaż, doradztwo, integrację systemową i wsparcie techniczne dla drukarni, druku offsetowego, flekso i cyfrowego 2D i 3D oraz materiałów eksploatacyjnych dla branży poligraficznej od 1993 roku.

Firma dostarcza rozwiązania dla ponad tysiąca dużych, średnich i małych drukarni offsetowych, opakowań i drukarek 3D znajdujących się we wszystkich obszarach na terytorium Rosji. Wśród najważniejszych klientów znajdują się największa rosyjska gazeta “Gazeta Rosyjska oraz sieć drukarek “Prime Print”.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z 3DGence ze względu na jakość jaką oferuje przemysłowe urządzenie INDUSTRY F340. Jesteśmy w pełni przekonani, że zastosowanie jej przez naszych klientów przyniesie satysfakcjonujące rezultaty.

Michael Rodin, Zastępca Dyrektora Generalnego Terem 3D

Współpraca z 3DGence

3DGence wspólnie z Terem 3D brało udział w 3DFabPrint, wydarzeniu towarzyszącym targom InterPlastica w Rosji. W swoim portfolio Terem 3D posiada drukarkę 3D – 3DGence Industry F340.

 

AktualnościWażne

10 zastosowań drukarki 3D w przemyśle

W dobie Przemysłu 4.0 coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na wdrożenie druku 3D w celu…
AktualnościWażne

3DGence świętuje 5-lecie działalności

Projekty w branży automotive, lotniczej, medycznej, elektrotechnicznej, współpraca z uczelniami wyższymi, liczne wydrukowane prototypy, części…
AktualnościWażne

Polskie uczelnie drukują w 3D i kształcą inżynierów w tej dziedzinie

Uczelnie techniczne prowadzą badania naukowe z wykorzystaniem drukarek 3D oraz kształcą zupełnie nową kadrę –…