Innowacyjny projekt edukacyjny 3dbgprint – ZaraLab

ZaraLab, nowoczesna akademia informatyki i karier przyszłości, jest projektem edukacyjnym firmy 3dbgprint. Jego celem było podniesienie kwalifikacji młodych, aktywnych osób zainteresowanych elektroniką i technologiami cyfrowymi. Akademia ZaraLab oferuje szeroki wachlarz kursów, od nauki oprogramowania i języka programowania, umiejętności w zakresie programów graficznych, po projektowanie modeli 3D i podstaw technologii druku 3D.

Podnieś swoje kwalifikacje daleko poza podstawy

Jest to pierwsze takie miejsce w Starej Zagorze, otwarte 5 października, umożliwiające młodym ludziom rozwijanie swoich pasji i dające szansę na doskonalenie swoich umiejętności, zwiększając tym samym ich szanse na biznes i gospodarkę światową. Wszystkie aktualności dotyczące rozwoju akademii można sprawdzić pod adresem https://www. zaralab. org/

Kursy druku 3D z wykorzystaniem technologii 3DGence DOUBLE P255

Kursy druku 3D są włączone do programu nauczania akademii, ponieważ przyszli stażyści będą mogli wykorzystać potencjał drukarek 3D dostarczanych przez 3DGence. W tym celu firma 3dbgprint wyposażyła laboratorium w najnowsze urządzenie 3DGence DOUBLE P255. 3DGence i inni kluczowi partnerzy 3Dbgprint wspierające to innowacyjne przedsięwzięcie.

Jako 3DGence jesteśmy dumni, że urządzenie 3DGence DOUBLE P255 może przyczynić się do rozwoju ambitnych i młodych ludzi. Wykorzystanie naszych urządzeń pozwoli studentom poznać bliżej możliwości technologii druku 3D. ZaraLab to świetna inicjatywa pozwalająca również na rozwinięcie umiejętności projektowania.

Mateusz Sidorowicz, Dyrektor Marketingu 3DGence

O 3Dbgprint

3dbgprint powstała w 2012 roku w odpowiedzi na rosnącą popularność technologii druku 3D na całym świecie. Firma zdecydowała się wprowadzić na rynek bułgarski produkty związane z drukowaniem 3D. 3dbgprint zawiera w swojej ofercie nie tylko drukarkę 3D, ale również skanery i oprogramowanie. Dodatkowo firma oferuje klientom usługi poligraficzne 3D oraz realizuje projekty w takich technologiach jak FDM, PolyJet, SLA, DLP.

Firma doradza i proponuje rozwiązania dla przedsiębiorstw w Bułgarii w zakresie wdrażania technologii druku 3D. 3dbgprint współpracuje z firmami z różnych branż: motoryzacyjnej, architektonicznej, przemysłowej czy medycznej.

AktualnościWażne

Showroom z drukarkami 3D na Śląsku. 3DGence podjęło współpracę z firmą PANOVA

PANOVA otworzyła pierwszy w Gliwicach showroom z drukarkami 3D. PANOVA, ekspert w zakresie budownictwa, architektury…
AktualnościWażne

Szybkie prototypowanie – druk 3D a koła mecanum

W wielu gałęziach przemysłu coraz istotniejszą rolę odgrywają roboty kołowe wyposażone w omnikierunkowe koła mecanum.…
Aktualności

3DGence otwiera swój sklep internetowy i na stałe obniża ceny DOUBLE P255 i ONE

Profesjonalne drukarki 3D teraz znacznie taniej na polskim rynku. 3DGence DOUBLE P255 będzie tańsza o…
AktualnościWażne

5 technologii druku 3D – 3DGence Services

Autor: Adam Przepolski, Business Development Manager 3DGence Services Wybór odpowiedniej technologii, w której wykonamy swój…
AktualnościWażne

Elektryczna auto-rewolucja wspomagana przez druk 3D

W 2018 r. na całym świecie wyprodukowano około 95,6 miliona aut. Coraz więcej z nich…