was successfully added to your cart.

Koszyk

Innowacyjny projekt edukacyjny 3dbgprint – ZaraLab

ZaraLab, nowoczesna akademia informatyki i karier przyszłości, jest projektem edukacyjnym firmy 3dbgprint. Jego celem było podniesienie kwalifikacji młodych, aktywnych osób zainteresowanych elektroniką i technologiami cyfrowymi. Akademia ZaraLab oferuje szeroki wachlarz kursów, od nauki oprogramowania i języka programowania, umiejętności w zakresie programów graficznych, po projektowanie modeli 3D i podstaw technologii druku 3D.

Podnieś swoje kwalifikacje daleko poza podstawy

Jest to pierwsze takie miejsce w Starej Zagorze, otwarte 5 października, umożliwiające młodym ludziom rozwijanie swoich pasji i dające szansę na doskonalenie swoich umiejętności, zwiększając tym samym ich szanse na biznes i gospodarkę światową. Wszystkie aktualności dotyczące rozwoju akademii można sprawdzić pod adresem https://www. zaralab. org/

Kursy druku 3D z wykorzystaniem technologii 3DGence DOUBLE P255

Kursy druku 3D są włączone do programu nauczania akademii, ponieważ przyszli stażyści będą mogli wykorzystać potencjał drukarek 3D dostarczanych przez 3DGence. W tym celu firma 3dbgprint wyposażyła laboratorium w najnowsze urządzenie 3DGence DOUBLE P255. 3DGence i inni kluczowi partnerzy 3Dbgprint wspierające to innowacyjne przedsięwzięcie.

Jako 3DGence jesteśmy dumni, że urządzenie 3DGence DOUBLE P255 może przyczynić się do rozwoju ambitnych i młodych ludzi. Wykorzystanie naszych urządzeń pozwoli studentom poznać bliżej możliwości technologii druku 3D. ZaraLab to świetna inicjatywa pozwalająca również na rozwinięcie umiejętności projektowania.

Mateusz Sidorowicz, Dyrektor Marketingu 3DGence

O 3Dbgprint

3dbgprint powstała w 2012 roku w odpowiedzi na rosnącą popularność technologii druku 3D na całym świecie. Firma zdecydowała się wprowadzić na rynek bułgarski produkty związane z drukowaniem 3D. 3dbgprint zawiera w swojej ofercie nie tylko drukarkę 3D, ale również skanery i oprogramowanie. Dodatkowo firma oferuje klientom usługi poligraficzne 3D oraz realizuje projekty w takich technologiach jak FDM, PolyJet, SLA, DLP.

Firma doradza i proponuje rozwiązania dla przedsiębiorstw w Bułgarii w zakresie wdrażania technologii druku 3D. 3dbgprint współpracuje z firmami z różnych branż: motoryzacyjnej, architektonicznej, przemysłowej czy medycznej.

AktualnościWażne

10 zastosowań drukarki 3D w przemyśle

W dobie Przemysłu 4.0 coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na wdrożenie druku 3D w celu…
AktualnościWażne

3DGence świętuje 5-lecie działalności

Projekty w branży automotive, lotniczej, medycznej, elektrotechnicznej, współpraca z uczelniami wyższymi, liczne wydrukowane prototypy, części…
AktualnościWażne

Polskie uczelnie drukują w 3D i kształcą inżynierów w tej dziedzinie

Uczelnie techniczne prowadzą badania naukowe z wykorzystaniem drukarek 3D oraz kształcą zupełnie nową kadrę –…