Innowacyjny projekt edukacyjny 3dbgprint – ZaraLab

ZaraLab, nowoczesna akademia informatyki i karier przyszłości, jest projektem edukacyjnym firmy 3dbgprint. Jego celem było podniesienie kwalifikacji młodych, aktywnych osób zainteresowanych elektroniką i technologiami cyfrowymi. Akademia ZaraLab oferuje szeroki wachlarz kursów, od nauki oprogramowania i języka programowania, umiejętności w zakresie programów graficznych, po projektowanie modeli 3D i podstaw technologii druku 3D.

Podnieś swoje kwalifikacje daleko poza podstawy

Jest to pierwsze takie miejsce w Starej Zagorze, otwarte 5 października, umożliwiające młodym ludziom rozwijanie swoich pasji i dające szansę na doskonalenie swoich umiejętności, zwiększając tym samym ich szanse na biznes i gospodarkę światową. Wszystkie aktualności dotyczące rozwoju akademii można sprawdzić pod adresem https://www. zaralab. org/

Kursy druku 3D z wykorzystaniem technologii 3DGence DOUBLE P255

Kursy druku 3D są włączone do programu nauczania akademii, ponieważ przyszli stażyści będą mogli wykorzystać potencjał drukarek 3D dostarczanych przez 3DGence. W tym celu firma 3dbgprint wyposażyła laboratorium w najnowsze urządzenie 3DGence DOUBLE P255. 3DGence i inni kluczowi partnerzy 3Dbgprint wspierające to innowacyjne przedsięwzięcie.

Jako 3DGence jesteśmy dumni, że urządzenie 3DGence DOUBLE P255 może przyczynić się do rozwoju ambitnych i młodych ludzi. Wykorzystanie naszych urządzeń pozwoli studentom poznać bliżej możliwości technologii druku 3D. ZaraLab to świetna inicjatywa pozwalająca również na rozwinięcie umiejętności projektowania.

Mateusz Sidorowicz, Dyrektor Marketingu 3DGence

O 3Dbgprint

3dbgprint powstała w 2012 roku w odpowiedzi na rosnącą popularność technologii druku 3D na całym świecie. Firma zdecydowała się wprowadzić na rynek bułgarski produkty związane z drukowaniem 3D. 3dbgprint zawiera w swojej ofercie nie tylko drukarkę 3D, ale również skanery i oprogramowanie. Dodatkowo firma oferuje klientom usługi poligraficzne 3D oraz realizuje projekty w takich technologiach jak FDM, PolyJet, SLA, DLP.

Firma doradza i proponuje rozwiązania dla przedsiębiorstw w Bułgarii w zakresie wdrażania technologii druku 3D. 3dbgprint współpracuje z firmami z różnych branż: motoryzacyjnej, architektonicznej, przemysłowej czy medycznej.

AktualnościUncategorizedWażne

Terem 3D nowym dystrybutorem 3DGence w Rosji

Firma Terem 3D została nowym dystrybutorem drukarki 3DGence INDUSTRY F340 w Rosji. O firmie Terem 3D…
Aktualności

Druk 3D zwiększa efektywność produkcji

Produkcja od lat mierzy się z marnotrawieniem surowców, czasu pracy i pieniędzy utopionych choćby w…
Aktualności

Warsztaty Lean Management w siedzibie 3DGence

Już 5 lutego 2019 r. w siedzibie 3DGence odbędzie się warsztat edukacyjnej gry Koromo poświęconej…