3DGence Sp. z o. o. realizuje projekty dofinansowane z funduszy Unii Europejskiej. ue

Kariera we 3DGence

Zostań częścią naszego zespołu! Dołącz do entuzjastów druku 3D!

Oferty pracy

Opis stanowiska:

  • wsparcie procesu sprzedażowego usług druku 3D,
  • obsługa drukarek 3D,
  • kontrola jakości drukowanych elementów,
  • praca w systemie ERP (IFS),
  • inicjowanie działań mających na celu popularyzację druku 3D,
  • budowanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi,
  • systematyczne raportowanie swojej pracy,
  • współpraca z pracownikami Działu usług druku 3D i pomoc w realizacji bieżących projektów,
  • czuwanie nad terminowością realizowanych zleceń dla Klienta

Oczekiwania:

  • Komunikatywność,
  • Proaktywność
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Terminowość
  • Sumienność
  • Dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • Aktywność w organizacjach studenckich
  • Realizowanie swoich własnych projektów

Oferujemy:

  • Po 3 miesiącach okresu próbnego – umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dodatkowy pakiet prywatnej Opieki Medycznej
  • System benefitów sportowo – rekreacyjnych OK SYSTEM
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia w ERGO HESTIA
  • Przyjazną atmosferę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Pyszną kawę z ekspresu 😊

CV prosimy przesyłać na adres: [email protected]

W przesyłanych dokumentach należy dopisać następującą klauzulę“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez 3DGence sp. z o. o., FTF Columbus S.A. i FTF Galleon S.A. i podmioty od nich zależne w celu realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana”

Uwaga!
W przypadku braku klauzuli, CV zostanie usunięte – https://3dgence.com/regulamin/
Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Szczegółowe informacje dot. zatrudnienia zostaną udzielone podczas rozmowy.

  • Praca na stanowisku „Monter drukarek 3D” to okazja by poznać nasze urządzenia od środka. Jest to praca
    w oparciu o instrukcje montażowe. Osoba zatrudniona na tym stanowisku ma styczność ze wszystkimi mechanicznymi elementami drukarki 3D. Odpowiedzialna jest za poprawny montaż podzespołów zgodny z przyjętymi standardami jakościowymi, przestrzeganie zasad BHP oraz wypełnianie dokumentacji montażowej. Praca w systemie jednozmianowym, 5 dni w tygodniu, od 7 do 15, na czystej, klimatyzowanej hali z możliwością pracy zarówno na siedząco jak i stojąco.

  • zdolności manualne,
  • skrupulatność,
  • umiejętność czytania ze zrozumieniem (dot. instrukcji montażowych),
  • umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych (tj. głębokościomierz, suwmiarka, szczelinomierz),
  • zdolności szybkiego przyswajania nowych informacji,
  • motywacja do pracy,
  • pozytywne nastawienie do rozwiązywania problemów,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w grupie (komunikatywność),
  • mile widziana znajomość narzędzi tj. wkrętarka, lutownica, multimetr.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dodatkowy pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • system benefitów sportowo – rekreacyjnych OK SYSTEM,
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia w ERGO HESTIA,
  • przyjazną atmosferę,
  • pyszną kawę z ekspresu

CV prosimy przesyłać na adres: [email protected]

W przesyłanych dokumentach należy dopisać następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez 3DGence sp. z o. o., FTF Columbus S.A. i FTF Galleon S.A. i podmioty od nich zależne w celu realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana”

Uwaga!

Oferujemy

Możliwość
rozwojy

Work-life
balance

Pracę w przemyśle
high-tech

Utalentowany zespół

Co mówią nasi pracownicy

For me, working at 3DGence means work in a very friendly atmosphere among very talented people. Here you always have the opportunity to develop further at the company by means of personal initiative and good performance. It is incredibly exciting that I can work for a company that has a significant impact on the development of the industry.

Radosław, 3D Printing Engineer

3DGence gives us the possibility to work on projects you wouldn’t have the chance to touch elsewhere. 3D printing industry is constantly evolving and it is amazing, that I am involved in the development of new products and help to further optimize processes.

Bartosz, Constructor

3D printing background is not required if you want to work with in 3DGence. Before I got job here I didn't know anything about the 3D printer construction, but thanks to the professional training I could be a part of a great team. I can feel that the people I work with all share a high level of commitment and pride in what we do.

Damian, Production worker

Slider
Nie znalazłeś interesującej oferty?