Jesteśmy ekspertami branży 3D

Nasze rozwiązania ułatwiają oraz przyspieszają pracę konstruktorów i inżynierów

Jesteśmy polskim producentem profesjonalnych drukarek 3D działającym na rynku od 2014 r. Dostarczamy profesjonalne, proste w obsłudze drukarki 3D do zastosowań przemysłowych. Pomagamy wdrożyć technologię druku przestrzennego w firmach, doradzamy i szkolimy. Należymy do Grupy MSG wraz z takimi spółkami jak SYNTHOS, New Era Materials czy LifeFlow – jest to jedna z największych grup kapitałowych w Centralnej i Wschodniej Europie, której właścicielem jest Michał Sołowow.
W swoim portfolio posiadamy przemysłowe, dwugłowicowe urządzenie – 3DGence INDUSTRY F340, dwugłowicową drukarkę 3D – 3DGence DOUBLE oraz 3DGence ONE. Wszystkie nasze urządzenia tworzymy z profesjonalnych komponentów dostarczanych przez przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej. Posiadamy ponad 1200 m² powierzchni produkcyjnej oraz laboratoriów R&D, całość zlokalizowana jest w województwie śląskim. Nasz zespół to ponad 90 wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

110

pracowników

1200m²

powierzchni produkcyjnej oraz laboratoriów R&D

3

profesjonalne drukarki 3D

42

zdobyte rynki

2000

zamówionych próbek wydruków 3D

70

pracujących drukarek wewnątrz firmy

PRACUJ Z NAMI

Jesteś pasjonatem nowych technologii? Chcesz pracować w branży pełnej innowacji? Nie boisz się nowych wyzwań?

Dołącz do 3DGence! Nasz zespół to ponad 90 wykwalifikowanych specjalistów, ekspertów w swojej dziedzinie. Poszukujemy młodych, utalentowanych ludzi, którzy wspólnie z nami chcą pracować nad rozwojem naszych drukarek 3D. Pomożemy wdrożyć Ci się w naszą technologię, jeżeli nie pracowałeś wcześniej
w podobnym środowisku.

Sprawdź oferty!